Aktuality

Teambuilding školní jídelny na Uhelném trhu

Protože při plnění pracovních povinností není moc času na zábavu, uspořádali jsme společný víkend pro zaměstnance. Tematicky jsme daleko neodběhli. Začátkem října jsme se vydali na Gastrofestival do Velkých Karlovic.

Vyrazili jsme vlakem v pátek odpoledne, hned po práci. Po příjezdu jsme se ubytovali v nádherném penzionu a šli hned na kutě. Čekal nás totiž náročný den. Ráno jsme se vydali na Gastrofestival, který je v celém údolí Léskové. Před námi byla krásná cca 5 km dlouhá procházka s mnoha zastávkami, kde se nabízelo mnoho dobrého.

Přestože nám počasí nepřálo a celý den pršelo, nikomu to náladu nepokazilo. Ochutnali jsme spousty místních i cizokrajných dobrot: pštrosa na rožni, býka na rožni, burgery z různých mas, mangovou polévku, šnečí paštiku, šnečí kaviár, šulánky, jídla budoucnosti jako červy, brouky a kobylky, sladkosti, šulánky s mákem, chleba se sádlem a hlavně valašské frgály.

Vrátili jsme se všichni zmrzlí, ale spokojení. Dali jsme saunu pro zahřátí a večer jsme strávili společným hraním her, které prověřily a doufám i utužily vztahy mezi zaměstnanci. V neděli jsme si prošli Velké Karlovice, navštívili jsme Valašské muzeum, místní kostel, který je celý doškový, a po obědě v místní restauraci jsme  se vydali na zpáteční cestu domů.

Přes nepřízeň počasí to byl nádherný společný víkend. Už teď se těšíme na další a doufám, že nás pojede ještě víc než tentokrát.

Renáta Břecková, vedoucí ŠJ Uhelný trh

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Teambuilding školní jídelny na Uhelném trhu