Aktuality

Dětští a seniorští herci to spolu roztančili

Návštěvníci skvělé sobotní akce v Malostranské besedě se mohli přesvědčit, že si jednotlivé generace rozhodně mají co říct i nabídnout. A že jim vzájemná setkávání mohou dát legraci i poučení. Ukázala jim to hra Hany Francové a Moniky Höppner Ještě to roztančíme, díky které se na malostranských divadelních prknech spolu sešli děti a senioři.

Dětští herci byli členy HaFstudia, ti seniorští pak ochotnického souboru seniorů (přesněji nadšenců starších 55 let) Poslední vlastenecká divadelní, který letos slaví desáté narozeniny.

„Moc všem děkuji za výborné představení i nápad uvést ho v Malostranské besedě – té pak velmi děkuji za vstřícnost a organizaci,“ ocenil 1. místostarosta Prahy 1 David Bodeček, který si představení nenechal ujít.

Jinak společné aktivity dětí z HaFstudia a jejich seniorských kolegyň a kolegů z Poslední vlastenecké divadelní nejsou ničím výjimečné a mají už svoji tradici. „Propojujeme naprosto odlišné generace a je to veselé i dojemné zároveň,“ popsaly Hana Francová Semeráková a Monika Höppner.

Více informací a možnost zapojit se do aktivit obou souborů: www.hafstudio.cz.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětští a seniorští herci to spolu roztančili