Aktuality

Soutěž „Zachraňte plcha velkého“ pro děti od 5 do 15 let

Uzávěrka soutěže prodloužena do 21.dubna 2021!

„Zachraňte plcha velkého“ je název soutěže pro děti ve věkové kategorii 5 – 15 let. Cílem soutěže je upozornit na chráněné živočichy v centru Prahy, v Petřínských sadech a v Lobkovické zahradě a na celou faunu a flóru v centru naší metropole. Žije zde nejen plch velký, ale také strakapoud prostřední, lejsek šedý, netopýr rezavý a další živočichové.

Soutěž, kterou vyhlašuje Petřínská iniciativa ve spolupráci s Werichovou vilou a Českým muzeem hudby, a jejímiž patrony jsou místostarostka Městské části Praha 1 paní Mgr. Eva Špačková, přírodovědec RNDr. Jiří Sádlo a ochránce zvířat JUDr. Jiří Pospíšil, má za úkol upozornit na tyto chráněné živočichy, a bránit jejich vyhubení.

Soutěží se ve dvou kategoriích:

1/ Výtvarná kategorie – kresba, grafika nebo malba do formátu A3

2/ Literární kategorie  – poezie nebo próza do 250 slov


Své práce posílejte na níže uvedenou adresu nebo můžete přinést po domluvěosobně do recepce studia FemancipationKarmelitská 18, 118 00 Praha 1, mob : 773 247 227

Nezapomeňte připojit emailovou adresu na sebe, pana učitele nebo na rodiče.

Výherci se mohou těšit na hodnotné ceny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž „Zachraňte plcha velkého“ pro děti od 5 do 15 let