Aktuality

Divadelní kroužky Paměti národa

Jarní, v pořadí čtvrtý, semestr Divadelních kroužků Paměti národa bude věnován tvorbě rozhlasových her. Je určen dětem a mladým lidem ve věku 12 – 18 let, kteří společně hledají a vyprávějí příběhy zachycující důležité momenty 20. století. Pracují přitom se sbírkou Paměti národa a využívají i přímá svědectví pamětníků.

V tomto semestru se účastníci společně s lektory zaměří především na tvorbu rozhlasových her a podcastů. Ke spolupráci přizveme odborníky z rozhlasové a novinářské praxe, mj. i ředitele Post Bellum, Mikuláše Kroupu a divadelní režisérku Tamaru Pomoriški, kteří účastníky společně s lektory rozhlasovou tvorbou provedou.

Lekce probíhají zatím online a probíhají každé odpoledne, od pondělka do čtvrtka.

Bližší informace o tom, kde se kroužky otevírají, vám poskytne: zuzana.burdova@postbellum.cz a přihlášku naleznete na webu: divadlo.pametnaroda.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadelní kroužky Paměti národa