Aktuality

Lekce sportování online a soutěž „Sportuj doma“ pro děti z Prahy 1

Sportovní online soutěž „Sportuj doma“ připravila Nadace Pražské děti pro všechny děti z 1. stupňů základních škol zřízených MČ Praha 1. Pro tuto soutěž sestavili profesionální trenéři speciální sérii sportovních video lekcí s doma dostupnými pomůckami. Cílem této soutěže je motivovat děti k cvičení i v domácích podmínkách. Děti si tak mohou v domácím prostředí procvičit obratnost a navíc získat jako odměnu zajímavé sportovní ceny v celkové hodnotě 30 000 korun.

Nadace Pražské děti celý projekt pořádá ve spolupráci s MČ Praha 1. „Tuto iniciativu Nadace Pražské děti vítám. Je velmi dobře, aby si naše děti měly možnost i v této době, kdy se prodloužila vládní opatření, pořádně zacvičit a zadovádět,“ ocenila možnost sportovních video lekcí a soutěž samotnou místostarostka MČ Praha 1 Mgr. Eva Špačková, do jejíž gesce školství spadá.

„Pohybové návyky jsou nesmírně důležité pro zdravý vývoj dětí, a proto jsme hledali cestu jak je rozvíjet a i v době pandemie motivovat děti k cvičení i v domácích podmínkách,“ dodala k nové soutěži ředitelka Nadace Pražské děti JUDr. Dana Maršálková.

Tisková zpráva k projektu je k dispozici zde:

Všechny informace o soutěži a video lekce naleznete na www.prazskedeti.info.

Tisková zpráva ke stažení zde – DOC

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lekce sportování online a soutěž „Sportuj doma“ pro děti z Prahy 1