Aktuality

Workshop na téma „Podpora práce s dětmi s SVP v předškolním vzdělávání“

Pracovní skupina pro rovné příležitosti MAP II připravila pro paní ředitelky a paní učitelky z MŠ workshop na téma „Podpora práce s dětmi s SVP v předškolním vzdělávání“.

Workshop se uskuteční dne 26. 8. 2020 od 14:00 hod. – 16:00 hod. v Malostranské besedě.

Mgr. Jana Šámalová, vedoucí PS pro rovné příležitosti, představí výstupy projektu WELCOME, mezinárodního projektu Erasmus+, které jsou věnovány vzdělávání dětí s SVP v mateřských školách. Jedná se o Metodiku pro práci s dětmi s SVP v předškolním vzdělávání.

Workshop proběhne formou prezentace publikace, prezentace aplikace a následně budou účastníci přímo pracovat s aplikací. Lektorka předvede její komplexní využití jako nástroje pro pedagogickou diagnostiku, jako zdroj aktivit i jako zdroj informací o jednotlivých znevýhodněních v rámci SVP. Publikace bude předána do každé z MŠ, aplikaci lze využívat zdarma. Na workshop bude vhodné, aby si každý účastník donesl svůj notebook či tablet (pouze chytrý telefon není dostačující).

Prosíme Vás o nahlášení účastníků do 21. 8. 2020 na adresu: map@praha1.cz, předmět webinář MŠ, jméno, příjmení, název školy.
Pro účastníky bude připraveno občerstvení, přijďte zahájit nový školní rok a přitom podpořit kulturní instituci na území Prahy 1.

Dokument ke stažení – ZDE

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Workshop na téma „Podpora práce s dětmi s SVP v předškolním vzdělávání“