Aktuality

Webinář – Práce se žákem s OMJ v rámci třídního kolektivu na 1. stupni ZŠ

Termín: středa 13. 10. 2021, 15:00-17:00, prostřednictvím platformy ZOOM.

Lektor: Mgr. Klára Horáčková

Cílová skupina: Učitelé 1. stupně ZŠ z Prahy 1 vyučující žáky s OMJ

Webinář je pokračováním tématu vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) na 1 stupni. Lektorka účastníkům představí způsoby práce s dítětem s OMJ v rámci kolektivu třídy na prvním stupni ZŠ: jak zapojit dítě s OMJ při práci se třídou, jak dosáhnout individualizace při jeho vzdělávání, které metody při práci s dětmi využít, s jakými zdroji pracovat. Součástí webináře bude i sdílení dobré praxe účastníků i lektorky.

Registrace zde.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Webinář – Práce se žákem s OMJ v rámci třídního kolektivu na 1. stupni ZŠ