Aktuality

SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE

1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 1 se uskuteční ve čtvrtek 11.5.2023 od 9 hod na venkovním multifunkčním hřišti v Parku Lannova. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Magistrátu hlavního města Prahy.

Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Prahy 1 obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Prahy 1 soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro MČ Praha 1.

Sportovní akce TAJV v Praze 1 je realizována za podpory Městské části Praha 1.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE