Aktuality

Střelák zve na letní pohodu!

Program na toto léto musel upravit i „Střelák“, tedy letní scéna Malostranské besedy na Střeleckém ostrově. Tradičních větších akcí, jako jsou food festivaly, vinné festivaly, dny EU se letos návštěvníci bohužel nedočkají, vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru. To však produkční tým v čele s Davidem Peškem Dvořákem rozhodně nezastavilo a návštěvníci „Střeláku“ i Malostranské besedy se mohou těšit na komornější atmosféru.

„Na Střelák vás zveme na malé koncerty, DJ produkci, ale v srpnu už očekáváme větší akce, jako třeba týdenní Prague Pride 2020,“ zve na ostrov David Pešek Dvořák. Mezi další zajímavosti v programu bude jistě patřit také koncert Nadačního fondu Harmonie, kde můžete vidět a slyšet přes stovku hudebníků v klasickém orchestru. Střelecký ostrov nabízí tři místa, kde vás čeká kulturní léto. Vystoupení různých hudebních žánrů probíhají na pontonu přímo u řeky, s výhledem na Národní divadlo. Zde je vstup zdarma.. Na Střeláku jsou však další dva stage a nabídka rozmanitá.

V druhé půlce léta však nepřijdete ani o program v prostorách samotné Malostranské besedy. Od začátku srpna je připraven opět skvělý program, který startuje 3. 8. Norbi Kovács a čekejte také tři speciální představení pro Malostranskou besedu s názvem HornyBach, které připravili tanečníci Dekkadancers. Veškeré informace a podrobný program najdete aktuálně na Facebooku „Střeláku“ – @strelak.strelecky.ostrov

Hudební léto v centru Prahy je pro vás připraveno jako čokoládová bonboniéra – nabídněte si…

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Střelák zve na letní pohodu!