Aktuality

Středisko volného času JEDNIČKA

Při akci Den otevřených dveří budete moci nahlédnout do nového střediska volného času Jednička, které pro Vás bude na další školní rok připravovat nespočet zájmových kroužků, kurzů a zajímavých akcí. Pro léto 2022 se nabídka rozšíří i oblíbenými příměstskými tábory.

Dny otevřených dveří se uskuteční od 7. – 9. září 2021.

Projděte si i s dětmi moderně vybavené učebny, cvičební sály, výtvarný ateliér i dílny a také nový divadelní sál v čerstvě zrekonstruovaných historických prostorech. Ochutnejte kávu a zákusky v útulné kavárně a nebo jen tak využijte klidu příjemného, nově otevřeného pražského zákoutí dvora plného zeleně.

Více informací naleznete na webových stránkách: svcjednicka.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Středisko volného času JEDNIČKA