Aktuality

Revolution train pomáhá s protidrogovou prevencí

Boj proti drogové kriminalitě a především drogová prevence je jednou z priorit současného vedení Prahy 1. Vedení městské části se proto inspiruje projekty, které skutečně fungují. „Vlajkovou lodí“ v oblasti prevence je projekt REVOLUTION TRAIN.

Osobně se o tom přesvědčil starosta Petr Hejma. „Pro mne jako tátu dvou dcer to byl velmi sugestivní zážitek a věřím, že se mým dětem takový osud vyhne. Pojďme společně udělat vše pro to, aby se co nejméně mladých lidí do drogové pasti dostalo. U nás na Praze 1 pro to uděláme maximum,“ okomentoval projekt starosta Hejma.

REVOLUTION TRAIN je určen zejména pro cílovou skupinu žáků a studentů ve věku 12 až 17 let.

Více informací o projektu najdete zde www.revolutiontrain.cz.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Revolution train pomáhá s protidrogovou prevencí