Aktuality

Po stopách plcha velkého

Předškoláci z mateřinky v Hellichově ulici se v pondělí 18.10. zúčastnili zábavné výpravy po Petříně. Postupně objevovali nové a nové zvířecí sousedy včetně nám již dobře známého plcha velkého. Na konci stezky čekal na děti dokonce poklad. Dopoledne plné zábavy si s mateřinkami užila i místostarostka Eva Špačková.


„Jsem ráda, že nám vyšlo počasí a děti si tak mohly tento skvělý outdoorový program užít naplno,“ prohlásila místostarostka s úsměvem. Po celé stezce se účastníci nezdokonalovali pouze v přírodních vědách. Celá hra totiž měla také společensko-dějepisný přesah. Takže kromě zvířecí říše poznaly děti také hrdiny, jako byl například Sir Nicolas Winton. 

Děti z naučných vycházek a cest po Petříně budou zároveň malovat obrázky a jejich nejlepší díla budou vystavena ve Werichově vile od 22. listopadu do 4. prosince ve Werichově vile na Kampě.

Akci pořádá Femancipation, z.s. a Petřínská iniciativa ve spolupráci s Werichovou vilou.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Po stopách plcha velkého