Aktuality,  Uncategorized

Nové hřiště pro mateřinku v Masné

Prolézačky, pískoviště, skluzavky a další nové herní prvky přivítaly po prázdninách děti z Mateřské školy Masná. Zdejší hřiště je nyní pestřejší, zábavnější a samozřejmě také splňuje ty nejvyšší bezpečnostní nároky. Zahrada v Masné byla poslední ze všech zahrad pro předškoláky Prahy 1, která čekala na svou revitalizaci.

„Jsem nadšená, že se podařilo už letos zrevitalizovat i toto hřiště. Místní děti se tak již nyní mohou těšit ze zbrusu nového prostoru, který nabízí různorodou paletu možností, jak si hrát,“ ocenila místostarostka Prahy 1 Eva Špačková, jež si přišla hřiště prohlédnout jen krátce před dokončením prací a návratem dětí do školky. Kromě nových herních prvků a měkké barevné podlahy zdobí hřiště navržené architektkou Magdalénou Myšákovou Kaščákovou také překrásné kresby zvířecích kamarádů na zdech vnitrobloku. Chodit do MŠ Masná je tak nyní ještě větší radost.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové hřiště pro mateřinku v Masné