Aktuality

Den učitelů – přejeme vše nejlepší!

Někteří učitelé občas málem zapomenou na své vlastní narozeniny, co si ale určitě bezpečně pamatují, jsou narozeniny učitele národů Jana Amose Komenského (28. března 1592), protože to je zároveň svátek všeho učitelstva. A k zástupu gratulantů k letošnímu Dni učitelů se přidává i Praha 1.

Dobrého učitele mají rádi nejen současní žáci, ale vzpomínají na něj i ti, kteří školní lavice opustili už před mnoha lety. To je pravda, která platí od nepaměti, a my jsme rádi, že se takovými učiteli mohou pochlubit i naše školy.

„Všem našim učitelům přeji k jejich svátku vše nejlepší a také to, abychom se už brzy přiblížili k datu, kdy budou naše školy zase otevřeny a začnou naplno žít běžným životem,“ posílá našim prostřednictvím své blahopřání Eva Špačková, místostarostka Městské části Praha 1, a my se velmi rádi připojujeme.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den učitelů – přejeme vše nejlepší!