Aktuality

Ukrajinské děti rozesmál kouzelník a jeho triky

Do škol a školek v Praze 1 se průběžně daří integrovat děti z rodin, které musely uprchnout z válkou zmítané Ukrajiny. V začleňování jim pomáhá mnoho nadací a institucí, mezi nimi také Nadace Pražské děti, která je ihned zapojila do svých projektů.

Protože má pohyb kladný vliv na psychickou pohodu a zdraví, mohly se ukrajinské děti zúčastnit sportovního projektu „V Praze naučíme děti sportovat“. Ale Nadace Pražské děti nezůstala jen u toho a snaží se dětem zprostředkovat i další program a zábavu, při kterých přijdou na jiné myšlenky, mohou se potkat s dalšími dětmi, aktivně se zapojit se do programu, společně si hrát a smát se.

Ve Středisku volného času Jednička výše uvedené body splnila návštěva kouzelníka. I přes jazykovou bariéru se děti aktivně účastnily všech kouzel a triků a pomáhaly při jejich zdárném provedení. Zvládly společně s kouzelníkem vyčarovat holubici, králíčka nebo hada. Výkřiky radosti a veselý smích jen potvrdil, že podobné akce mají cenu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ukrajinské děti rozesmál kouzelník a jeho triky