Aktuality

Dopis místostarostky Evy Špačkové rodičům dětí ze základních škol zřizovaných Městskou částí Praha 1

Vážení rodiče,

dovolte, abychom vás jako zřizovatel základních škol v Praze 1 ubezpečili, že se budeme v nadcházejícím školním roce snažit umožnit průběh výuky a dalších školních aktivit v nich v co největším rozsahu.

Manuál MŠMT, který jsme podrobně projednali s řediteli námi zřizovaných škol, budou ředitelé aplikovat na podmínky jednotlivých školních zařízení a vy budete s veškerými náležitostmi seznámeni prostřednictvím webových stránek škol i dalších nástrojů komunikace.

Nejdůležitější osobností v oblasti řízení pedagogického procesu i organizace a realizace vzdělání je bezpochyby ředitel/ka školy. Všichni ředitelé dostali důvěru MŠMT i ministra, a i my proto nezůstáváme pozadu. Po zkušenostech s jejich prací ve druhém pololetí uplynulého školního roku a se zvládnutím distanční výuky mají naši plnou důvěru, a tudíž očekáváme, že se jí dočkají i od vás.

Věřte, nám všem jde o bezpečí vašich dětí a zároveň všech pracovníků v našich školách.

Společně to zvládneme.

Eva Špačková, místostarostka a radní pro školství

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dopis místostarostky Evy Špačkové rodičům dětí ze základních škol zřizovaných Městskou částí Praha 1