Aktuality

Oslava svátku Ivana Kupaly

Nadační fond DĚTI UKRAJINY ve spolupráci se Skautským Institutem v Rybárně, Městskou částí Praha 1 a Velvyslanectvím Ukrajiny v Praze Vás srdečně zve na Oslavu svátku Ivana Kupaly!

Těšit se můžete na vystoupení žáků Nadačního fondu DĚTI UKRAJINY a ukrajinských jednotřídek, ochutnávku tradiční ukrajinské kuchyně, tvůrčí workshopy (pletení věnců, výroba motanek, výtvarný koutek Vraťme dětem úsměv, malování na obličej), skákací hrad, fotokoutek, promítání ukrajinských pohádek, prodejní výstavu obrázků ukrajinských dětí na podporu vzdělávání dětí z Ukrajiny, slavnostní zapálení ohně a pouštění upletených věnců na vodu

Kdy: 7.7.2022 od 15:00 do 22:00

Kde: V prostorách Skautského Institutu v Rybárně na Kampě (U Sovových Mlýnů 134/1, Praha 1, 118 00)

Vstup je ZDARMA!!!

Program:
16:00 Vystoupení žáků Nadačního fondu DĚTI UKRAJINY a ukrajinských jednotřídek
18:00 Promítání ukrajinských pohádek
20:00 Slavnostní zapálení ohně
21:00 Pouštění věnců a svíček na vodu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oslava svátku Ivana Kupaly