Aktuality

Nové Centrum interaktivní výuky v Praze 2

„Zelenou“ dne 23. září 2020, dostalo nové Centrum interaktivní výuky při Základní škole pro žáky s poruchami zraku nám. Míru 19 v Praze 2. Vybavené je, kromě elegantního světle zeleného nábytku, nejmodernější technikou. Nová učebna přírodních věd bude sloužit nejen žákům této školy, ale uvítá i zájemce z ostatních škol.

Dobrá spolupráce hned několika subjektů MHMP, HKHMP a školy pomohla učebnu zrealizovat. Žákům otevírá cestu k větší samostatnosti, osobnímu rozvoji a zvyšuje motivaci k učení.

Naplňuje se tak i vize školy, jak dnes při slavnostním otevření zmínila paní ředitelka školy PhDr. Martina Malotová, MBA, vést žáky k samostatnosti a aby se co nejlépe v budoucnu uplatnili na trhu práce.

Věřím, že díky spolupráci s realizátory MAP II Prahy 1, brzy navštíví tuto nadstandardně vybavenou  učebnu i žáci z naší městské části.

Mgr. Libuše Vlková
MAP II Praha 1

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové Centrum interaktivní výuky v Praze 2