Uncategorized

Na naší škole v přírodě se dětem líbí v každou roční dobu

Do pohádky o století zpátky – umíte cestovat v čase? My ve Škole v přírodě ano.

Vrátili jsme se při našem letním táboře o sto let zpátky. Naučili jsme se a vyzkoušeli spoustu věcí, které uměly naše babičky a dědečkové. Stloukali jsme máslo, pekli v peci chléb, drali peří nebo prali prádlo v neckách. Nebylo to jen o práci, užili jsme si i spoustu zábavy. Byli jsme v hospodě na bále, kde nám zahrála dudácká kapela a také orchestrion, šli jsme na jarmark, kde jsme si nakoupili za naše nasbírané dukáty spousty věcí a na úplný závěr jsme šli na divadelní představení potulných komediantů. Letní tábor Do pohádky o století zpátky si užili všichni , nejen děti, ale i ti, kteří se podíleli na jeho přípravách a organizaci. Tak zase někdy na viděnou u nás v Česticích.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na naší škole v přírodě se dětem líbí v každou roční dobu