Aktuality

Mezinárodní den dětí na Žofíně

Děti se v posledních týdnech musely velmi pozorně učit doma, což vyžadovalo jejich větší soustředění a samostatnost. Rodičům přibylo také více starostí, a tak všichni jistě ocenili, že se v pondělí – v první červnový den – uskutečnil Den dětí na Slovanském ostrově.

Městská část Praha 1 a Nadace Pražské děti zajistily na Žofíně zábavu a program na celé odpoledne, takže si děti užily pěkného červnového počasí a rodiče mohli chvíli opustit roli domácích učitelů.

„Do programu jsme zařadili osvědčené jistoty, jako je žonglování s Fílou, moderní yoyování, které představila parta český propagátorů yoya, kteří si říkají Slušný team, ale děti si užily i Český animační tým, který připravil novinku v podobě Diskohrátek s rozestupem,“ uvedla hlavní organizátorka a místostarostka Prahy 1 Eva Špačková.

Celé odpoledne navíc na Žofíně kroužil vláček „Český lvíček“, který své malé pasažéry vozil samozřejmě zdarma. Den dětí se určitě vydařil, a tak se už teď můžeme těšit na další pěkné akce pro děti i dospěláky.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mezinárodní den dětí na Žofíně