Aktuality

Cool v plotě – Kampa 2021

Pražská verze multižánrového mezinárodní festivalu jednoho umělce, „Cool v plotě“

Termín: 19/6/2021 od 14:00

Cena: 250 Kč

Více informací naleznete ZDE

Unikátní kulturní setkání, které dává prostor umělcům, kteří vystupují samostatně.

Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince. Převážně hudební program oscilující mezi mnohými žánry, jako jsou jazz, new folk, soul, elektronická, experimentální hudba, world music a dalšími, je doplněn o autorská čtení, slam poetry, tanec nebo hudební workshopy.

Zažijte Coolturní restart. Esencí radosti, lásky a dobré zábavy vás provedou: Amelie Siba (vítězka loňské Ceny Apollo za své album Dye My Hair), zazní akordeon, ukulele a kytara písničkářského barda Mirka Kemela, dlouholetá členka Spiritual kvintetu Irena Budweiserová, Develooper – zábavný a unikátní projekt Petra Wajsara (Skety), běloruský Aliaksandr Yasinski se svou originální autorskou tvorbou na bayan akordeon, rocker Václav Havelka a řada dalších. Přijďte podpořit umělce, kteří za to rozhodně stojí. Doprovodný program podpoří ještě busking, literární čtení Adély Knapové i exotické food street speciality londýnského kuchaře Stana Brousila či projekt Coolkydz.

Domeček Salla Terrena, zahrada Werichova vila, zahrada Komunitní Centrum Kampa 

Tradičním a velmi oblíbeným vyvrcholením obou festivalových dnů budou i letos tzv. jamy, na kterých se setkávají jednotliví umělci při společné improvizaci.

FB: www.facebook.com/coolvplote

INSTAGRAM: www.instagram.com/coolvplote

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cool v plotě – Kampa 2021