Aktuality

Příměstský tábor na lezecké stěně

Pojďme strávit příjemné léto na lezecké stěně v centru Prahy! Hlásit děti můžete i jen na některé dny v týdnu.


Přihlašujte se na INFO@TYNSKASTENA.CZ. Obratem vám budou zaslány podrobné informace a platební údaje.


TERMÍNY PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ
16.8.2021 – 20.8.2021 (od 5 do 13 let)
23.8. 2021 – 27.8. 2021 (od 5 do 13 let)


PROGRAM PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA
Na příměstském táboře se malí lezci seznámí s lezením a s prostředím malé lezecké stěny v centru Prahy. Vyzkoušejí si základy lezení s lanem (tzv. top rope, kdy jsou děti vždy jištěny lanem shora), tak i základy boulderingu (lezení bez lana, přičemž se padá do měkkých velkých žíněnek).

Důraz je kladen na správné návyky při pohybu na stěně i při jištění. Zároveň se mohou děti těšit i na různé nelezecké kolektivní hry a aktivity, například s míčem, či hry, které podporují týmovou spolupráci. Odpoledne tráví děti čas venku, buď na hřišti v Masné anebo ve Vojanových sadech. Během tábora je stěna pro veřejnost uzavřená.

Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé.
Více info: ZDE

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Příměstský tábor na lezecké stěně