Uncategorized

Na cestě kolem světa

Druhý turnus příměstského tábora Táboráček byl zahájen v pondělí 28. srpna v Tyršově domě. Celý následující týden na čtyřicet dětí díky různým aktivitám navštíví všechny kontinenty.

V úterý přišel děti pozdravit první místostarosta Prahy 1, radní pro kulturu a školství David Bodeček. A protože správný cestovatel má svůj vlastní pas, tak i během cestování musí projít různými kontrolami. Role kontrolora se ujal pan místostarosta, který zároveň dětem pokládal vtipné a záludné otázky.

Včera děti zavítaly do amerického Los Angeles a dnes se díky návštěvě Náprstkova muzea podívaly do Austrálie a Oceánie. Ve středu je čeká Afrika, ve čtvrtek se přesunou do ZOO, kde potkají zvířátka ze všech kontinentů a v pátek svoji dobrodružnou cestu zakončí v Evropě a Asii.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na cestě kolem světa