Aktuality

Global Teacher Prize Czech Republic 2022

Nový ročník odborné ceny pro pedagogy Global Teacher Prize Czech Republic 2022.

Cílem této akce je ocenění a podpora kvalitních pedagogů působících na základních a středních školách ČR.

Primárně nejde o prezentace jednotlivých učitelů, ale učitelského povolání obecně.

Cena je určena pro učitele působící na základních a středních školách ČR a sleduje odbornost pedagogů, individuální přístup k žákům, vytváření a používání inovativních učebních metod a zapojení učitelů do mimoškolních aktivit a odborné komunity. Více o kritériích a průběhu hodnocení najdete na stránkách ceny.

Přihlášení do ceny je pro přihlášené kandidáty zároveň jedinečnou příležitostí reflektovat jejich dosavadní učitelskou praxi. Finalisté se zároveň stávají součástí komunity inspirativních učitelů a získávají příležitost ovlivňovat české školství a podílet se na změnách vzdělávací politiky.
Cena má záštitu MŠMT ČR a Senátu PČR, hlavními mediálními partnery ceny je Česká televize a Aktuálně.cz.

Na cenu může učitele nominovat kdokoli prostřednictvím nominačního formuláře na stránkách ceny do 28. února. Učitelé se mohou přihlašovat do 13. března.

FB: ZDE
youtube: ZDE

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Global Teacher Prize Czech Republic 2022